2728293031
Ma Sára napja van.
Holnap Sebestyén napja lesz.

Kiütötte a kupából a Békéscsaba a Ferencvárost

Szenzációs sikert ért el a Békéscsaba 1912 Előre labdarúgócsapata, amely Tóth Dániel és Pantovics Nikola találatával legyőzte az NB I-ben listavezető Ferencvárost. A viharsarkiak érdemein az sem csökkent, hogy gyakorlatilag az egész mérkőzést emberelőnyben játszhatták Leandro korai kiállítása miatt.

Komoly előnyt kapott a csabai együttes a zöld-fehérektől a találkozó elején azzal, hogy Leandrót már a 2. percben kiállította a játékvezető Máris lerántásáért. A hazaiakat némileg felbátorította az új helyzet, a vendégek viszont jó ideig nem találtak erre vonatkozó forgatókönyvet. Aztán viszont átvették az irányítást, igaz komolyabb helyzetet nem tudtak kialakítani. A házigazdák is csak ritkán jutottak el Gróh kapujáig de az egyik ilyennél Várai akár be is találhatott volna a jobb összekötő helyéről. Ami nem sikerült neki, az hamarosan összejött a csapattársának. A 39. percben Hursán bal oldali szöglete több játékos között csorgott végig az ötösön, Tóth Dániel elé került, aki közelről biztosan lőtt a hálóba. 1:0.

A folytatás, illetve a teljes cikk fotóval elérhető ITT !

Forrás: keleten.hu